Sumář 39. týdne – umíte psát e-maily?

Sumář 39. týdne – umíte psát e-maily?

Pondělní rána věnuju už pravidelně zhodnocení předchozího týdne. Co se mi povedlo a co vůbec. Od konce července používám k plánování a zapisování svých činností nediář Pilot od CleverMinds.eu. A jsem naprosto uchvácena, s čistým svědomím doporučuju.

Takže na každý týden si sepíšu důležité úkoly a další vedlejší činnosti, které musím a chci udělat. Na každý den mám dostatek prostoru k zapisování jednotlivých úkonů a zážitků. Následně v pondělí vše shrnu a porovnám realitu s původními plány. Ups, ne vždy plány vyjdou. Ale často se naskytne i něco neplánovaného a o to více inspirujícího.

Co jsem se naučila a nového vytvořila minulý týden?

Hlavním zážitkem byl bezpochyby e-mailingový summit. O jeho průběhu jsem psala v článku EMOS 2016 byla jízda!. Připomínám bonusy, které získáte jen do dnešní půlnoci na odkazu EMOS 2016 + bonusy

Informací bylo fakt spousta, uplatňování v praxi je na dlouhou trať. Začala jsem hned od podlahy registrací na UOOU a přidáním formuláře na tento web, díky kterému zůstaneme ve spojení. Přečtěte si, jak jsem postupovala v mém článku Sběr e-mailových kontaktů a zvýšení doručitelnosti kampaní, obsahuje videonávod registrace na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Čím se živím?

Aktuálně pracuju na kompletním re-designu a úpravě webu běžícím na WordPressu pro velmi významného klienta. Předělávat složitější web po někom jiném, není zrovna legrace. Připadám si jako Popelka, přebírám, třídím, vypouštím, přidávám. Těším se na výsledek. Opět se učím nové věci, implementuju nové pluginy.

Rodina, domácnost a zdraví

Jsou pro mě nejdůležitější. Mí blízcí – manžel a děti tvoří můj svět. Trávit s nimi čas, povídat si, vyměňovat si navzájem názory mi dodává další energii. Uvědomila jsem si, že pokud se vztah nepěstuje, odumírá. Koncem léta jsme začali jezdit na kole, občas jedeme jen tak s manželem sami dva. To je pak jízda – např. ve čtvrtek jsme dali 27 km polem nepolem, cestou necestou. Žijeme.

V naší domácnosti jsem začala uplatňovat minimalismus. Baví mě to a mám i výsledky. Vyklizení skladové místnosti na dvorku byl nářez. Přebrala jsem snad milion věcí a neskutečnou hromadu vyhodila – recyklovala. Zkuste to taky – zbavte se všeho, co nepotřebujete, zapomeňte na „jednou se bude hodit“. Pro sbírku Diakonie Broumov pořádanou na obecním úřadě se pár věcí našlo.

Co plánuju na další týden?

Práci. Nové články – témat mám v poznámkách dost. Nově také chystám 9měsíční Vegan Building Challenge s podrobným sledováním jídelníčku, jeho plánováním, cvičením a navrácením se po letní pauze zpět do fitka.

A jaký byl váš týden? Máte nové plány, cíle, výzvy?

Facebook
Twitter
LinkedIn