Sumář 42. týdne – to byl fofr!

Sumář 42. týdne – to byl fofr!

Vůbec nechápu, kam mi ten týden utekl! Koukám do diáře (♥ Clever Minds Pilot) a je poloprázdný. Velké červené srdce mi připomíná, že ve středu měla naše Mikinka svátek – tatínek mohl konečně bez výčitek (mých) vybrat v obchodě snad tu největší čokoládu.

Prokletý Facebook

Na FB skupině Mainská mývalí kočka jsem rozpoutala diskuzi o pohledu na chov z hlediska obdobných nároků jako jsou kladeny na podnikatele. Trochu jsem si na toto téma zafilozofovala i ve článku na blogu Co si představíte pod slovem byznys? Když si to tak zpětně vybavuju, hodně času jsem promrhala právě na FB. Abych se na FB zdržovala, co možná nejméně, už dlouho používám blokování všech výpisů na mé zdi bezva fičurku pro Chrome News Feed Eradicator. Od včerejška už dokáže i zkracovat výpisy na FB stránkách, skupinách apod. – vždy mi včas připomene, že fakt nemusím přečíst celý Facebook.

Webinář s obsahem

Ve středu jsem sledovala opravdu hodně poučný webinář odborníka na obsahový marketing Josefa Řezníčka. Tentokrát nás nechal kouknout pod pokličku vlastní firmy Včeliště.cz a ukázal nám konkrétní postupy, které využívají. Rozhodně palec nahoru! Josef nedávno spustil on-line kurz Marketing Obsahem, já jsem si už vyzkoušela první lekce a rozhodně můžu doporučit. Když už se učit, tak jedině od profíka, který má všechny postupy prověřené nejen u sebe, ale i u svých klientů.

Aplikace pro kormidelníky

Ještě se musím podělit o další vychytávku, kterou jsem objevila v sobotu. Freelo je aplikace na řízení projektů – naplánujete, roztřídíte úkoly, evidujete odpracované hodiny a dodržení rozpočtu, pozvete si spolupracovníky a můžete spolu debatovat přímo u konkrétního úkolu atd… Free verze má k dispozici prostor pro 2 projekty a 3 spolupracovníky. A to nejlepší nakonec – Freelo je komplet česká záležitost! A to mě baví! Už mám naplánováno.

Erik Rakeťák

A abych nezapomněla – dalším objevem minulého týdne je Rakeťák. Ne Buzz, ale Erik Hoffmann. Poctivě sleduju jeho sérii videí 30 najčastejších chýb na weboch podnikateľov na YouTube.

A jaký byl ten tvůj týden?

Facebook
Twitter
LinkedIn