Sumář 40. týdne – zapomeňte na podzimní splín

Sumář 40. týdne – zapomeňte na podzimní splín

Uplynulý týden nebyl moc přívětivý, alespoň co se počasí týká. Podzim udeřil plnou silou, zamračeno a deštivo není zrovna můj šálek kávy. V každém případě jsem nezalezla do postele se sklenkou vína (i když chuť byla :-)). Nezahálela jsem a kromě práce pro klienta jsem se dále vzdělávala a snažila se posunout zase o kousek dál.

Na blog jsem sepsala článek o hromadném e-mailingu, ke kterému mě inspiroval došlý spam. Přečtěte si Hromadný e-mailing na cizí databázi ano, či ne?

Ve čtvrtek jsem se zúčastnila webináře Pavla Říhy Tajemství produktivity. Pavla jsem ze začátku jeho infokariéry moc nemusela, ale chlapec ukázal, že fakt umí a jeho úspěch je opravdu zasloužený. Dokáže prostě člověka nadchnout a inspirovat. Já pilně sleduju jeho techniky, člověk by se měl učit od těch, kteří něčeho dosáhli.

Často používám při tvorbě WordPress webů plugin TablePress pro vytváření tabulek, sepsala jsem podrobný popis krok za krokem, jak jej používat Plugin TablePress – tabulky přehledně a jednoduše + moje první video s tutoriálem. Hodit se bude nejen tvůrcům webů, ale i klientům jako pomocný návod.

V sobotu jsem byla hlasovat do krajských voleb. Zároveň se u nás konalo místní referendum ohledně těžby štěrkopísku v katastru naší obce. Referendum je platné s jednoznačným NE těžbě. Uvidíme jaký bude mít vliv.

Dočetla jsem úžasnou knihu Tomáše Sedláčka Ekonomie dobra a zla. A začetla jsem se do inspirativního podnikatele – Baťa švec, který dobyl svět Evžena Erdély.

Dnes svítí sluníčko – takový podzim miluju? A co vy, jak jste na tom s podzimním splínem?

Facebook
Twitter
LinkedIn