Sumář 41. týdne – máme blechy

Sumář 41. týdne – máme blechy

Uplynulý týden byl zaměřený převážně na práci – příprava prezentace webových stránek pro klienta na pondělní schůzku. Tento sumář píšu na zpáteční cestě vlakem z Olomouce. Schůzka dopadla dobře, klient je spokojen, hromada upřesňujících podrobností probrána a další várka práce zajištěna. Dílčí cíl splněn.

Baví mě on-line webináře. Zajišťují mi přímý kontakt s kouči osobnostního rozvoje a odborníky z oborů, které mě zajímají. Je pravdou, že webináře mají za úkol přivést účastníky do placenému programu, ale i v této neplacené části získáte opravdu mnoho cenných informací.

V úterý byl na programu NLP webinář s koučem Mickem McEvoyem. Ptáte se, co je NLP? Neurolingvistické programování je psychoterapeutická metoda, která pronikla i do komerční sféry manažerů, obchodníků, reklamních profíků a dalších lidí majících svůj byznys postavený na komunikaci. Své o této metodě ví také profesionální sportovci dosahující na mety nejvyšší. Jedna z definicí NLP zní studie struktury subjektivní zkušenosti.

Středeční webinář s mým oblíbeným koučem Andym Winsonem a hostem Ericem Ho zprostředkoval účastníkům zkušenosti z úspěšného podnikání.

A konečně nedělní Kiršův webinář na téma e-mailingu. Opakování základních principů není nikdy na škodu.

Celkem klidný týden dovršilo v neděli objevení blech. Proč se ten bláznivý pes musí vyválet v každé mršině, kterou v lese objeví! Tak mám co dělat: odblešit 2 psy a 8 koček + vystříkat biokillem barák.

Facebook
Twitter
LinkedIn