Prodej svoje know-how!

Prodej svoje know-how!

Do ruky se mi dostala čerstvě vydaná kniha Prodej svoje know-how Jana Markela. Poměrně útlá knížka se pyšní podtitulem Jak vydělávat díky tomu, co umíte právě teď. I když mám až úchylnou zálibu v papírových knihách, občas nepohrdnu ani elektronickou variantou. Mají pár výhod – jsou výrazně skladnější, levnější, pro majitele čtečky dostupnější. Navíc nemám u postele lampičku, takže si klasickou knížku nemůžu po večerech číst, zírám tedy do monitoru.

Není to zase jenom motivační bla bla?

Knížka se čte vlastně sama. Obsah je čtivý, není potřeba přemýšlet, co tím chtěl spisovatel vlastně říct. Díky jasným a konkrétním radám se čtenář neutápí v moři motivačních keců o ničem. Honza se sice neubránil obratům jako je vydělávání hromady peněz z pláže, ale převážil je jasně popsanými kroky vedoucími k dosažení vytyčeného cíle. Musím uznat, že jsem právě dočetla knihu, která mě pořádně nakopla. Vlastně mě nakopávala během čtení po celou dobu.

Ano, dá se kniha přečíst jedním dechem. Problém je v tom (nebo spíše výhoda), že máte stále tendenci zkoušet v praxi všechny ty fičury a autorova doporučení. Koho kniha osloví, a věřím, že se dotkne každého čtenáře, zvládne mezi řádky udělat rovnou kus práce. Vím, o čem píšu 🙂

Mě osobně se kniha Prodej svoje know-how trefila přesně do černého. Zrovna stojím na prahu nové etapy svého života. Měním své profesní zaměření a přestože jsem některá doporučení z knihy už měla v plánu, potřebovala jsem se přesvědčit o tom, že opravdu fungují. Takže díky za velkou motivaci!

Je kniha Prodej svoje know how užitečná i pro vás?

Pro koho je kniha vhodná? Dalo by se říct, že pro každého. Máte-li nějaký koníček, zálibu, profesní zaměření – nabídněte své znalosti svým budoucím zákazníkům. Ne, nic není zadarmo. Nebudete se ihned topit v penězích. Ano, bude to hlavně ze začátku náročné. Pokud ovšem investujete svůj čas a nadšení do toho, co vás opravdu baví – uspějete.

Facebook
Twitter
LinkedIn