Životní cíl: být nezávislý

Životní cíl: být nezávislý

Životní cíl: být nezávislý

Knihu nejen pro začínající podnikatele Životní cíl: být nezávislý aneb změňte podnikáním svůj život! napsal zkušený podnikatelský matador, životní a business kouč Michal Ondra. Součástí knihy je on-line cvičebnice, kterou si stáhnete prostřednictvím kódu z webu věnovaného představení této zajímavé knihy.

Autor začíná doslova od podlahy. Kdo se pouští do podnikání, musí mít zdravé finance. Efektivní hospodaření s rozpočtem a vytváření rezerv je základní dovedností úspěšné firmy. Právě sepsání podrobného osobního cash-flow je prvním praktickým cvičením.

V duchu jasných příkladů z praxe a vlastních poznatků z podnikání se nese celá kniha. Čtenář získá jasné pokyny a rady, které zúročí již u samotného rozhodnutí začít podnikat, včetně zakládání firmy, vedení vlastního businessu, práce s klienty i budování kvalitního týmu.

Pro koho je kniha vhodná?

Informacemi nabitá kniha má potenciál stát se příručkou nejen začínajícího podnikatele, kterého provede útrapami rozjezdu vlastní firmy, ale ocení ji beze sporu i zkušenější businessmani.

Namátkou vyberu pár zajímavých témat:

  • Jak přitáhnout zákazníky
  • Co znamená užitečné pravidlo „krát dva“
  • Jak pracovat s lidmi
  • Proč tvořit finanční rezervu
  • Jak upoutat pozornost
  • Výhody a nevýhody frančízy
  • Podnikání jako zábava

Investiční bonus

V závěru knihy čtenáře provede realitní expertka Nela Kubasová problematikou pasívních příjmů z pronájmu nemovitostí. Proč, jak a za kolik. Na klasickém příkladu zcela neinformovaného investora autorka jasně demonstruje základní chyby a omyly.

Při koupi knihy Životní cíl: být nezávislý si máte možnost vybrat ze tří barev přebalu – žlutou, růžovou nebo modrou. Jednu výtku ke knize ovšem mám. A tou je chybějící korektura. Chyby v textu jsou rušící, znehodnocují celkový dojem a bohužel srážejí úroveň celé knihy.

Facebook
Twitter
LinkedIn