Výchozí šablona pro WordPress

Výchozí šablona pro WordPress

výchozí šablona

S upozorněním na chybějící výchozí šablonu WordPressu se můžete setkat např. u pluginu Health Check. Nastavením správné výchozí šablony se pojistíte proti případné chybě šablony, kterou používáte pro svůj web. Pokud není možné web korektně zobrazit v nastavené šabloně, WP web zobrazí právě v oné výchozí šabloně.

Your site does not have a default theme. The default themes are automatically used, from WordPress, if something should go wrong with your normal theme.

Neaktivní šablony smažte

V zájmu bezpečnosti webu vždy ponechávejte v administraci pouze aktivní šablonu, případně odvozující šablonu (pro child téma) a výchozí šablonu, všechny ostatní smažte. Tyto šablony udržujte stále aktualizované.

šablony

Která šablona je výchozí?

Čistá instalace WordPress je vždy dodávána s posledními výchozími šablonami Twenty (podle roku uvedení) a průběžně s novými verzemi jádra každý rok vzniká nová. Aktuálně je poslední verzí šablona Twenty Twenty (2020). Jako výchozí tedy ponechávejte vždy tu poslední aktuální verzi.

Pokud jste šablonu smazali, stáhněte si ji znovu buď přímo z administrace webu VzhledŠablonyInstalovatvyhledat Twenty Twenty, nebo na WordPress.org.

výchozí šablona Twenty Twenty
Facebook
Twitter
LinkedIn