Sumář 48. týdne – rovnýma nohama do vánočního šílenství

Sumář 48. týdne – rovnýma nohama do vánočního šílenství

Stejně nečekaně jako v zimě sníh silničářům, vpadl do mého života advent. A s ním spojené šílenství. I když se nákupnímu náporu statečně vyhýbám, ten tlak na konec roku a dotahování nedokončených projektů sílí spolu se zvyšujícím se číslem v kalendáři. Pořádají se velkolepé akce, prodejci čehokoli jsou naprosto koncernování honbou za prodejem. A není divu – lidé jsou více než jindy připraveni a ochotni utrácet.

Nevím, jestli je to shoda okolností, ale i já jsem v uběhlém týdnu získala tři nové klienty. Jsou to všechno zajímavé projekty a mají dlouhodobější vizi. Jsem moc potěšena, že si vybrali právě mě.

Dokonce i můj manžel nastoupil do nového zaměstnání. S novou energií a hlavou vyčištěnou. Z minulého místa odcházel naprosto vyčerpaný – psychicky. Trocha sportu, slunce, fyzické práce a dobré nálady udělá i z mrzouta nového člověka.

Konečně jsem dočetla knížku Rok za 12 týdnů! Už jsem se bála, že první praktikování celého systému bude právě čtení této knihy. Jsem z ní nadšená. Dalším krokem bude sepsání návodu k použití, protože knihu mám půjčenou z knihovny. Navíc jsem zjistila, že do mého oblíbeného nediáře Pilot od Clever Minds se vejdou přesně dva 12týdenní cykly i s přechodnými 13 týdny. No není ten život úžasný!

Už jste někdy viděli životopisnou knihu Arnolda Schwarzeneggera Total Recall? Je to 590stránková bichle. Vždycky mě naprosto fascinovala. Až jsem minule v knihovně neodolala, no a teď jsem ji začala číst. Mám na ni necelé 2 měsíce, tak mi držte pěsti.

Dnes už se psaním končím. Ne, že by nebylo o čem psát, ale musím zase běžet – do družiny pro malou. Venku svítí sluníčko, udělám si procházku a odpočinu hlavičku.

Facebook
Twitter
LinkedIn