Sumář 45. + 46. týdne – zase jsem to udělala!

Sumář 45. + 46. týdne – zase jsem to udělala!

Asi bych měla své sumáře přejmenovat na dvoutýdenní. Znovu se mi nepodařilo vychytat chvilku na sepsání a zhodnocení týdne. Jedno vím jistě – nesmím si nechávat tuto činnost na pondělí. Píšu si do svého nediáře v nedělním políčku Sepsat sumář. Takže plán mám, je zapsaný na konkrétní den, stačí ho jen dodržet.

Nové reference a certifikace

Líná huba – holé neštěstí. Nepíšou vám klienti sami od sebe pochvalné reference? Jistě, že ne! Proč by to dělali! I když jste odvedli špičkovou práci, nemají klienti žádný důvod sepisovat pochvalné ódy, ani je to vlastně nenapadne. Reference je potřeba si vyžádat. Požádat klienta o jeho výsledný pohled na spolupráci – doslova o zhodnocení konkrétní činnosti. Zcela stačí jedna či dvě krátké věty. Pěkná reference udělá dobrou službu jak vám, tak i dotyčnému klientovi. Prodává vás oba. Já jsem si o reference napsala – a mám dvě pěkné do sbírky 🙂

Easytask

Často odepisuju na poptávky na platformě Easytask. Prakticky denně se tam objeví zajímavá poptávka po službách z oblasti psaní nebo úpravy a tvorby webů. A občas si zadavatelé vyberou i mě. Získala jsem už pár hodnocení (5hvězdičkových), čímž jsem se dostala do klubu Kvalitních dodavatelů Easytasku.

Hromadná správa webů na WP

Už dlouho (možná rok) jsem měla na utrženém rohu z letáku na elektroniku napsanou poznámku z jedné přednášky o IT vychytávkách. Konečně jsem papírek přestala přesunovat po všech čertech a vyhledala jsem si, co ty načmárané hieroglyfy vlastně znamenají. První z nich byla poznámka Hromadná správa WP webů INFINY GP – ze které se vyklubala super vychytávka INFINITE WP. Z jedné administrace spravujete všechny weby postavené na WP – ovládáte aktualizace jedním klikem, moderujete komentáře apod. V placené verzi získáváte dokonalý nástroj, ale free verze pro základní správu bohatě vystačí. Ušetří poměrně dost času a starostí. Návod na instalaci a nastavení hezky sepsal ve svém článku Radomír Panna.

Jasně že umím péct dort!

Mikinka měla narozeniny. Už osmé! Kam všechen ten čas tak peláší? Pekla jsem dort – opět. Veganský – jak jinak. Povedl se – chuťově. Neztuhnul – jako vždy, neměl šanci to stihnout. Na fotku to rozhodně nebylo! Ale zaprášilo se po něm 😉 Tak zase příště!

Jste zvědaví, jestli se mi podaří sepsat další sumář už tuto neděli? Sledujte můj blog a profil na Facebooku!

Facebook
Twitter
LinkedIn